Happy-Pet - Opieka - Strzyżenie - Sklep
O nas O nas Cennik Sklep Galeria Kontakt
 
HAPPY-PET
opieka – strzyżenie - sklep
ul. Południowa 1 / 1a
53-026 Wrocław
Tel: 71 338 50 08

Kontakt
Happy-pet na Facebooku

 

 


DRUGI DOM TWOJEGO NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA 

Ogromna miłość i szacunek do zwierząt, wiedza zdobyta w czasie studiów poparta kilkuletnim doświadczeniem (profesjonalna opieka od 2008roku) oraz uzyskanie certyfikatu profesjonalnego opiekuna zwierząt COAPE składają się na wysoką jakość oferowanej przeze mnie opieki. Pamiętam o specyficznych potrzebach moich podopiecznych, posiadam wiedzę na temat psychiki i podstaw szkolenia. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam komfort psychiczny i fizyczny naszych podopiecznych. Nie jestem hotelem dla zwierząt, u mnie nie znajdziecie Państwo klatek lub kojców. Staram się aby zwierzęta czuły się pod moim  dachem jak najbardziej komfortowo, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Istnieje również możliwość zarezerwowania miejsca tylko i wyłącznie dla Państwa jednego pupila.

Gwarantuję najlepsze, domowe warunki opieki, co oszczędzi Państwu trosk o zwierzaka podczas nieobecności.


 


 W domu petsittera:

PSY: 100 zł / doba (psy dorosłe, zdrowe, bez lęku separacyjnego, o średnio-intensywnej aktywności, nauczone załatwiania potrzeb fizjologicznych o określonych porach dnia)

PSY: 130 / doba (szczenięta do 12m.ż., psy schorowane wymagające podawania leków o konkretnych godzinach lub wizyt u weterynarza (do kwoty opieki doliczam koszty dojazdu do weterynarza), psy mające fizjologiczny problem z trzymaniem moczu/kału

PSY: 200zł / doba (psy z silnym lękiem separacyjnym).

PSY: 500zł / doba (psy, których stan fizyczny lub psychiczny wymaga od petsittera spędzania czasu w domu, opieka non stop)

KOTY i GRYZONIE: 80 zł / doba

 

W domu Klienta:

KOTY/GRYZONIE/PTAKI: 120- 150zł /wizyta (do 1godziny; ostateczna kwota zależy od odległości od adresu zamieszkania petsittera)

 

OPIEKA W DOMU KLIENTA MOŻLIWA NA OBSZARZE DO 3KM OD ADRESU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 127.

 

W przypadku opieki nad zwierzętami przewlekle chorymi, szczeniętami ze specjalnymi wymaganiami, starszymi psami, dodatkowych zadań podczas opieki w domu Klienta oraz w przypadku indywidualnych życzeń Klienta na czas opieki, powyższe ceny ulegają zmianie.


Ustalam cenę po szczegółowym wywiadzie z Klientem.

Doba liczona jest od momentu przywiezienia podopiecznego do domu opiekuna.


Zwierzęta przyjmujemy i oddajemy WYŁĄCZNIE w godzinach 8:30 - 20:30.


Zadatek (40%) gwarantuje rezerwację miejsca w danym terminie.
Zadatek jest bezzwrotny
(w przypadku rezygnacji ze strony właściciela)
.

Płatność pozostałej części kwoty następuje najpóźniej w dniu oddania zwierzęcia Właścicielowi. 


W dni świąteczne ( 24., 25., 26.12 ; 31.12 i 1.01.; Wielkanoc-Wielka Sobota, Niedziela, Poniedziałek Wielkanocny) CENA ZA WIZYTY W DOMU KLIENTA WYŻSZA O 100%.

 


 
 
O nas Usługi Cennik Opieka Sklep Galeria Kontakt Tworzenie stron www Wrocław